G Noktası Büyütme Ankara

  Cinsel yaşam ile ilgili bilincin artmasıyla birlikte, cinselliğin kadınlar için de en az erkekler için olduğu kadar önemli olduğu anlaşılmıştır. Kadınların da erkekler gibi cinsel birlikteliklerden haz aldığı yaygın bir şekilde kabul edilmiş, orgazm olabildikleri öğrenilmiştir. Kadınların, orgazm olarak ifade edilen kasılma ve mutluluk anına ulaşması erkeklerden biraz daha zahmetlidir. Bunun en büyük sebebi kadınların cinsel olarak nasıl uyarıldıklarının, partnerleri tarafından iyi bir şekilde anlaşılamamasıdır. Elbette bazı biyolojik faktörler de bu süreçte önemli rol oynarlar. Mesela kadınlarda cinsel uyarılmanın gerçekleştiği en önemli bölge ‘’klitoris’’ olarak bilinen sinir ve kılcal damar kümesidir. Ancak, bu sinir ve kılcal damarların yoğun halde bulunduğu bir bölge daha vardır. Bu bölge vajinanın iç kısmında bulunur ve ‘’G Noktası’’ olarak bilinir. G noktasının, cinsel birleşme sırasında penis ile uyarılması sayesinde kadınlar hızlı ve kolay bir şekilde orgazma ulaşabilirler. Ancak bu nokta pek çok kadında küçük ve uyarılması zor bir boyuttadır. G noktası büyütme işlemi, bu noktanın çok daha kolay uyarılmasını ve kadınların cinsellikten aldığı hazzın arttırılmasını sağlamak için yapılır. Bu yazımızda ‘’G noktası nerededir?’’, ‘’G noktası nasıl bulunur?’’ ve ‘’G noktası büyütme nasıl olur?’’ gibi merak edilen pek çok soruya yanıt vereceğiz.

  Ankara G noktası büyütme işlemi hakkında bilgi almak için bizi arayabilir; genital estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Yeksin Helvacıoğlu Karataş’tan randevu alabilirsiniz.

  G Noktası Nedir?

  G noktası, vajinanın 4 ila 5 santimetre içerisinde bulunan, klitorisin izdüşümü olarak kabul edilen,  sinir hücresi ve kılcal damarlar bakımından zengin bir bölgedir. Bu bölgenin düzenli bir şekilde uyarılması ile birlikte kadınların orgazma ulaşması mümkündür. Çoğu kadında G noktası, uyarılması zor bir boyuttadır. G noktasının bulunduğu bölge de uyarılmasını zorlaştırmaktadır. Bu yüzden günümüzde pek çok kadın G noktası büyütme gibi işlemlere başvurmaktadır. 

  G Noktası Nerede Bulunur?

  G noktası vajinanın 3 ila 5 santimetre içinde, vajina üst duvarında bulunur. Parmaklarla kontrol edildiğine bulunması kıyasla daha kolaydır. Ancak normal cinsel birleşmeler sırasında G noktası, penisle uyarılamayacak kadar küçük olabilmektedir. G noktası büyütme işleminin asıl amacı da bu bölgeyi, herhangi bir fazladan aktiviteye gerek kalmadan uyarılmaya müsait bir hale getirmektir.

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi, kadınların cinsel birlikteliklerden aldığı keyfi arttırmak için yapılır. Böylece vajinal kuruluk ve cinsel yaşamdan uzaklaşma gibi çiftlerin her ikisini de etkileyen olumsuzluklar önlenebilir. Kadınlar, çok daha kolay bir şekilde orgazm olarak ifade edilen mutluluk ve haz noktasına ulaşabilirler. Bu da hem kadınların sağlığını hem de romantik ilişkilerin gidişatını olumlu yönlerden etkiler.

  G Noktası Büyütme İşleminin Cinsel Yaşam Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

  Cinsel yaşam, romantik ilişkiler için oldukça önemlidir. Her iki partnerin de cinsel ilişkilerden aldığı haz; genel olarak ilişkinin devamlılığını sağlar. Çünkü cinsel birliktelikler sırasında iki birey arasında bağ oluşmasına yardımcı olan farklı hormonlar salgılanır. Elbette bu hormonlar en yoğun olarak orgazm sırasında salgılanırlar. Bu açıdan G noktası büyütme işlemi oldukça iyi sonuçlar verebilmektedir. Elbette G noktası büyütme işleminin çok daha somut etkileri de vardır. Mesela ‘’vajinal kuruluk’’ olarak ifade edilen sıkıntı, cinsel birlikteliklerin hem kadınlar hem de erkekler için rahatsız edici, hatta ağrılı geçmesine sebep olabilir. G noktası büyütme işlemi sayesinde kadınlar cinsel birliktelikten daha çok haz alırlar ve buna bağlı olarak cinsel birlikteliği kolaylaştıran özel sıvılardan daha çok salgılarlar. Özetlemek gerekirse G noktası büyütme işleminin cinsel yaşam üzerindeki etkileri oldukça olumlu ve destekleyicidir.

  G Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  G noktası büyütme işlemi 18 yaşından büyük olan her bireye uygulanabilir. Doktorlar, hastalarının bu işleme uygunluğunu özel olarak değerlendirirler. Böylece olası sorunlar önlenmiş olur.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi sırasında cerrahi kesilere ve dikiş gibi zahmetli uygulamalara başvurulmaz. İşlem basit enjeksiyon uygulamaları ile yapılır. G noktası büyütme işlemi sırasında, içinde hyaluronik asit bulunan özel bir dolgu maddesi, hedef bölgeye enjekte edilir. Bu madde hem bölgedeki doku gençleşmesini tetikler hem de bölgenin çok daha kolay uyarılabilir bir hal almasını sağlar. G-shot olarak da bilinen bu işlem sayesinde G noktası, penis ile kolayca uyarılabilecek ölçüde hacim kazanır. Bu işlem genelde 15 dakika içerisinde son bulur.

  G Noktası Büyütme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  G noktası büyütme işlemi sonrası hastalar aynı gün taburcu edilirler. Gündelik yaşamlarına dönmelerinde hiçbir sakınca yoktur. Hatta aynı gün cinsel birliktelikte bulunmaları bile mümkündür. Yine de cinsel birliktelikten önce bir gün kadar beklemeleri önerilir.

  Ankara G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  G noktası büyütme işlemi sayesinde kadınlar çok daha sağlıklı ve işlevsel bir cinsel yaşama kavuşabilirler. Bu işlem, tamamen kişiye özel olarak planlanır. Böylece hedef bölge, istenilen ölçüde hacim kazanır ve gençleşir. Ankara G noktası büyütme fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

  Ankara G noktası büyütme fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir; genital estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Yeksin Helvacıoğlu Karataş’tan randevu alabilirsiniz.

  Call Now Button