O Noktası Büyütme (O-Shot) Ankara

  Cinsel yaşam yalnızca erkekler için değil kadınlar için de oldukça önemlidir. Bu konu günümüzde daha anlaşılır bir boyuta ulaşmış olsa da hâlâ bazı kadınların cinsel birlikteliklerden istedikleri sonuçları alamadıkları bilinmektedir. Günümüzde, kadınların cinsel birlikteliklerden aldıkları hazzı arttırmak için yapılan pek çok tıbbi uygulama vardır. Bu uygulamalar arasında O noktası büyütme işlemi de yer alır. Bu işlem halk arasında ‘’O-shot’’ veya ‘’orgazm aşısı’’ olarak da bilinmektedir. O noktası büyütme işlemi sayesinde, kadınlarda cinsel hazzın oluşmasını sağlayan bölgeler canlandırılır ve hassaslıkları arttırılır. Böylece kadınlar çok daha kolay bir şekilde orgazm olarak tabir edilen cinsel doyum noktasına ulaşabilirler. Bu yazımızda ‘’Kadınlarda orgazm olamama nedenleri nelerdir?’’, ‘’O noktası büyütme nasıl yapılır?’’ ve ‘’Orgazm aşısı nasıl yapılır?’’ gibi sorulara yanıt vereceğiz.

  Ankara o noktası büyütme işlemi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, genital estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Yeksin Helvacıoğlu Karataş’tan  randevu alabilirsiniz.

  O Noktası Nedir?

  O noktası, vajina ve çevresinde bulunan, cinsel birlikteliklerden alınan hazzı belirleyen bölgelerdir. Bu bölgeler kılcal damarlar ve sinir hücreleri bakımından zenginlerdir. Yani yeterince uyarıldıkları durumda kadınların cinsel doyuma ulaşmalarını sağlarlar. O noktası olarak ifade edilen bölgeler, zaman içerisinde yıpranabilir, eski canlılıklarını ve hassasiyetlerini kaybedebilirler. Bu durumda kişiler, o noktası büyütme işlemine başvurabilirler.

  O Noktası Büyütme Nedir?

  O noktası büyütme, cinsel hazzın oluşmasını sağlayan bölgelerin hassaslaşması, canlanması ve gençleşmesi için yapılan bir uygulamadır. O-shot veya ‘’orgazm aşısı’’ olarak da bilinen bu işlem sayesinde vajinal kuruluk gibi rahatsızlıklar giderilebilir. Kadınlar cinsel birlikteliklerden çok daha fazla keyif alabilir, normalde daha kısa bir sürede cinsel doyuma (orgazma) ulaşabilirler.

  O-Shot Nedir? Orgazm Aşısı Nedir?

  O shot veya orgazm aşısı olarak bilinen uygulama; vajinadaki cinsel haz noktalarını canlandırmak için yapılan işlemdir. Bu işlem sayesinde bahsettiğimiz noktalardaki dokular kendilerini yeniler, daha hassas bir yapı kazanırlar. Dolayısıyla kadınlar, cinsel birlikteliklerde daha rahat uyarılır ve daha çok keyif alırlar.

  O Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  O noktası büyütme, kadınların cinsel birlikteliklerden aldıkları hazzı arttırmak için yapılır. Cinsellik, erkekler için olduğu kadar kadınlar için de önemlidir. Eğer kadınlar, birliktelikler sırasında yeterince haz alamazlarsa veya uyarılamazlarsa vajinal kuruluk gibi sorunlar görülebilir. Bu da cinsel birliktelik sırasında ağrı ve yanma gibi sorunlara yol açabilir. O noktası büyütme işlemi, bu gibi sorunları ortadan kaldırmak amacıyla da yapılmaktadır.

  O Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  O noktası büyütme, 18 yaşından büyük olan her bireye yapılabilir. İşlemin yapılacağı bölgede enfeksiyon söz konusu ise o noktası büyütme işlemi, iyileşme sağlandıktan sonra yapılır. Böylece hedef bölgeler daha verimli bir şekilde yenilenebilir, canlanabilir ve gençleşebilirler.

  O Noktası Büyütme’nin Cinsel Yaşam Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

  O noktası büyütme işleminin, cinsel yaşam üzerinde epey olumlu etkileri vardır. Cinsel hazzın oluşmasını sağlayan noktalar, zaman içerisinde sürtünme, ilerleyen yaş ve doğum gibi sebeplerden yıpranabilirler. Bu yıpranma, beraberinde hassasiyetin azalmasını da getirir. En nihayetinde kadınlar, cinsel birlikteliklerden daha az haz alır hale gelirler. O noktası büyütme işlemi sayesinde bu bölgelerin yeniden genç, hassas ve sağlıklı bir yapı kazanması sağlanabilir. Bu da elbette kadınların, cinsel birliktelikler sırasında yaşadıkları vajinal kuruluk gibi pek çok soruna çözüm olabilir.

  O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  O- Shot Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme işlemi, PRP tedavisi olarak bilinen özel yöntemle yapılır. PRP tedavisinde, hastadan bir miktar kan alınır. Daha sonra ise bu kanın bulunduğu tüp, laboratuvar ortamında yüksek hızlarda döndürülür. Bu döndürme işlemi kandaki ağır maddelerin dibe çökmesini, iyileştirici hücre olarak bilinen trombositlerin ise yüzeyde kalmasını sağlar. Özel işlemlerden geçirilen trombositler aktive edilir. Enjektörle alınan trombositler, vajina çevresindeki hedef bölgelere enjekte edilir. Enjeksiyon işlemi öncesinde bu bölgelere anestezik krem sürülür. Böylece ağrı hissi duyulmaz. Bahsettiğimiz iyileştirici hücreler, hızla dokuları onarmaya, gençleştirmeye ve canlandırmaya başlarlar. Dokular zaman içerisinde git gide daha hassas bir yapıya kavuşurlar.

  O noktası büyütme işlemi 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Bu süre, kişiden kişiye bir miktar değişebilmektedir.

  O Noktası Büyütme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Hastalar, o noktası büyütme işleminin hemen ardından gündelik yaşamlarına dönebilirler. Bu işlem sırasında cerrahi işlemlere başvurulmadığı için iyileşme süreci yoktur. Yani bireyler, cinsel ilişki için beklemek zorunda değillerdir. İsterlerse işlemin gerçekleştiği gün bile cinsel birliktelikte bulunabilirler.

  O noktası büyütme işlemi sonrası hedef bölgelerde bir miktar kızarıklık meydana gelebilir. Bu kızarıklık birkaç gün içerisinde azalarak kaybolur. Yani endişelenmeye gerek yoktur.

  Doktorunuz, o noktası büyütme işlemi öncesi ve sonrası süreçler hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacaktır.

  Ankara O Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  O noktası büyütme fiyatları, işlemin yapıldığı kliniğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Ankara o noktası büyütme fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, genital estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Yeksin Helvacıoğlu Karataş’tan  randevu alabilirsiniz.

  Call Now Button